Airless boya makina
Urünler

Airless boyama makinasi

Elektrikli Airless Boya Püskürtme Makinası
  diyaframli pompa
pistonlu pompalar
Pnomatik airless pompasi
Benzin motorlu boya cihazları
Airless yol cizgi makinaları
Cift-Diyaframlı Pompalar
PU Poliüretan Köpük Püskürtme Makinası
Çift Kompenantlı Boya Makinaları
Macun sıva çimento Püskürtme makinası
Airless boya tabancasi
Airless parcalar / aksesuarlar için Wagner Titan Boya Püskürtme Makinası

 

For English, please click below:

2Airless paint sprayers
2 electric airless paint pump
2 diaphragm pump
piston pump sprayer
pneumatic airless pump and Gas-engine airless sprayer
2Airless painting guns
2Parts for Wagner Titan Airlessco paint sprayer equipments

 

FOLLOW US:


boya makina
Hakkimizda

Dino-power profesyonel üretici ve tedarikci Airless ekipman ve boya sprey tabanca kiti, Airless boya malzemeleri icin eden Airless pompa , Airless sprey tabancasi , yüksek basinc hortum, uzatma bar, petrol, Ingiliz anahtari yaglama dahil boyama seti ve diger yedek parcalar, ciftlik, insaat ve yapi, sac imalat, genel makine, ticari gibi boya isleri her türlü duvar, bina, yol, koprü, fabrika, konut, ticari, endüstriyel ic ve dis dekorasyon, güverteleri ve citler, Antikorozif proje vs astar her türlü ile basecoats topcoats, lateks, boyalar, emülsiyonlar, petrol ve, orta düsük ve yüksek viskozite su bazli boyalar, emayeler, mastics, klorlu kaucuk boya, epoksi boya, vb tabanli.
airless püskürtücü çeşitli bayama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Örneğin: Duvar,yapı, inşaat ve mühendislik, çelik yapı,mobilya, döşeme, köprü, boru hattı, fabrika, konut/ apartmanlarin ve dış dekorasyonu, güverte ve çit, gemi ve korozyon mühendisliği. Lateks boya, emülsiyon,emaye, yapıştırıcı, astar, yüz kat boya ,çinko bakımından zengin epoksi, macun ve diğer düşük, orta ve yüksek viskoziteli çeşitli boya gibi yağ ve su bazlı boya malzemeleri kullanılabilir .
Püskürtücünün yüksek basınçlı dumanlaştırma fonkisyonu farklı viskoziteli boyaları kaplama yüzeyine düzgün olarak püskürtme olanağı sağlar. Böyle sadece boya tasarrufu değil aynı zamanda işgüçü maliyetini de önemli değerde azaltma olanağı sağlar.püskürtme veriliği ise 500-800 metrekare / saat olarak insan verlimliğinin 10 katıdır.
Bu nedenle airless püskürtücü sadece aile kullanıcılarının kendi evlerindeki DIY uygulaması için değil, profesyonel inşaat müteahhitları, boyacılık, dekorasyonculuk ve büyük mühendislik, örn: fabrika, köprü, yol vb mühendislik uygulamaları için de iyi bir uygulama aracıdır.
Bu Airless pompa ile elektrik Airless pompalar ve pnomatik airless pompa dahil olmak üzere, diyaframli airless pompa & piston airless pompa, Airless boya tabancasi ipuclari,Püskürtme tabancamızın memesi 311-0.011" den 635-0.035"’ e kadar çeşitli tipte olup( / Wagner / Titan / Larius / Asturo makineleri için uygundur), filtire ağı 30#60#100#150#180# olarak çeşitli boyutları içermektedir, yüksek basınçlı tüp 3/16,1/4 & 3/8 boyutlarında olup maksimum çalışma basınçı 500 BAR’dır.. ve CE belgesi mevcuttur.
Bu resim yüklenici, profesyonel ressam, ev boyama, oda dekorasyon icin mükemmel olacak ve büyük proje fabrika, koprü, yüksek verimlilik nedeniyle yol vs ve maliyet tasarrufu gibi.
Su anda Fransa, Almanya, Italya, Polonya, Rusya, Danimarka, Ingiltere, Belcika, Hollanda, Avusturya, Irlanda, Ispanya, Portekiz, Yunanistan, Türkiye, Romanya, Ukrayna, Kanada, Hindistan, Tayland, Japonya, Kore icin satiyorsaniz Avustralya, Güney Afrika, Ekvator, Peru, Kolombiya, Sili, Arjantin, Brezilya, Meksika ....

Tüm püskürtme makineleri imalatı tamamlandıktan sonra performanslarının istikrarlı olup olmadığını tespit etmek amacıyla teste tabii tutulur, sıcaklık / motor / akış / basınç’lar mutlaka test edilecek öğelerdir. Tüm ürünlerimiz için 1 yıllı garanti

DINO-POWER’in ülkenizdeki ajantesi olmanızı beklemekteyiz. Ürünlerde herhangi bir sorun olduğunda veya ilgili sersise ihtiyaç duyulduğunda, müşterilerimizin pazarda rekabetli olabilmesi amacıyla ürünlerimiz için bakım ve onarım servisleri sağlarız 


       Fırmamızın referans için sunduğu fotoğrafları
airless equipment testing device

Tüm püskürtme makineleri imalatı tamamlandıktan sonra performanslarının istikrarlı olup olmadığını tespit etmek amacıyla teste tabii tutulur, sıcaklık / motor / akış / basınç’lar mutlaka test edilecek öğelerdir.


airless factory

our new factory

Application of our airless paint sprayers:

wall painting House / building decoration, indoor Açık duvar boyama

container painting konteyner boya

metal structure painting Metal structure painting

roof painting Color tile roof painting

pipe painting Pipeline painting

machinery painting For the big Machinery

ship yard vessel painting Ship yard / vessel painting

wind power generator painting For wind-power-generator equipments

bridge road anti-corrosive painting For bridge / road anti-corrosive painting

furniture painting For furniture fine finish

industrial painting Industrial / commericial painting

anti-corrosive epoxy painting Anticorrosive eproxy painting

 FAQ | Terms & Conditions | Payment & Shipping | Links | Blog | Sitemap
Ningbo Dino-power Machinery Co.,Ltd. Tüm haklari saklidir - Airless paint sprayer - Airless boya makina
Adres: 606 Guangbo Lijing Center, Tiantong S.Rd, Yinzhou, Ningbo, Cin    TEL: +86-574-88278841 / 88278851 Faks: +86-574-88278831
http://www.airlesspaintsprayer-pump.com     E-mail: sales@airlesspaintsprayer-pump.com