Podawanie wykończenie wnętrza i drzwi na drugą szansę i osiągnąć “nowy” wygląd wymaga techniki lakierowania drewna. Te techniki mogą być stosowane do wszystkich powierzchni drewnianych w domu.

Dla odważnych “zrób-to-majsterkowiczów” obróbka drewna jest wspólnym projektem. Jest to widoczne przez objętość w produktach do odnawiania dostępne w lokalnym centrum domu poprawy. Często widzę oszołomiony i zdezorientowany twarzy patrząc na półki zawierających usuwania farby, plam i różnych jasne wykończenia.

Wykończenia drewna, takich jak plamy i lakierów, może trwać wiele lat i zaszczepić piękno, które tylko naturalne drewno może dostarczyć. Niestety, barwione lub naturalnie wykończone drewnem straci pierwotnego blasku w czasie. To piękno trzeba będzie ożywiona, a nawet refinished.

Chociaż istnieje wiele technik i opinie na drewno odnawiania, na szczęście większość z podstawowych kroków podstawowych do wszystkich. Odnawiania drewna może zawierać kilka kroków od usuwania mety, restaining i stosując jasne wykończenia drewna do ochrony i upiększyć swój ciężkiej pracy.

Usuwanie farby jest jednym z najbardziej niezrozumiany aspekty odnawiania drewna. Chociaż nie zawsze jest konieczne, chemicznego usuwania lub za pomocą pistoletu ciepła mogą zaoszczędzić godzin z powrotem łamanie pracy, odsłaniając drewno prawie gotowy na nowy wygląd.
Szlifowanie powierzchni drewnianych przyniesie lepsze i gładsze wyniki. Zwłaszcza przy użyciu odpowiedniego papieru piasku, żwiru i szlifierki.
Barwienie drewna, jeśli prawidłowo, doda koloru i wydobyć naturalne piękno drewna. Kilka podstawowych technik i skłonności do eksperymentowania to wszystko, czego potrzebujesz.
Chroń wszystkie ciężkiej pracy, stosując jasne wykończenie drewna. Wykończenia drewna wymagają też trochę finezji i doświadczeń.

Wyborów jasne wykończenia na rynku może wydawać się zdumiewające. Na szczęście masz tylko kilka kategorii do wyboru. Do wyboru są otarcia olejów, takich jak Tung oleju, powolne suszenie wykończeń, takich jak lakier i poliuretanu, wykończenia na bazie wody i szybkie suszenie lakierów.
Zastosowanie Tung ropy naftowej i jej pochodnych jest łatwe i doskonałe rezultaty, lakiery poliuretanowe i zapewni większą ochronę, ale jest nieco trudniejsze i stosowania Lakier jest najtrudniejsza.

Odnawiania drewna najlepiej jest wykonywać w czystym i kontrolowany.

Korzystanie z garażu lub w sklepie jest wskazane utwory, które można usunąć, np. drzwi. Pozwoli to zachować pyłu powstającego podczas szlifowania lub zapachu, od barwienia i wykańczania, ze swojego pomieszczenia mieszkalne. Ale podstawy, obudowy i inne stałe elementy stolarki nie będzie to możliwe.

Striptiz wykończenie, co większość ludzi uważa za odnawiania. Ale nie zawsze tak jest. Jeżeli całkowita kolor jest dobry, ale powierzchnia pokryta jest lekki rys, możliwe jest przywrócenie drewnem o wiele mniej wysiłku. To zależy od oryginalne wykończenie i ogólny stan drewna.

Jeśli lakier jest uszkodzony lub zupełnie nowy wygląd jest pożądane to większość z powyższych kroków nie będzie miał do zrobienia. Wspólne projekty odnawiania drewna drzwi wewnętrznych i wykończenia, przednie drzwi i okien drewnianych.

Drzwi wewnętrzne z drewna i trimwill zawsze trzeba trochę pracy. Możliwe jest ożywienie porysowana lub matowe wykończenie, bez konieczności całkowitego usunięcia istniejących wykończenia. Renowacja drzwi wewnętrznych i wykończenia drewna mogą być bardzo pracochłonne i czasochłonne. Polecam ten sposób tylko wtedy, gdy gatunków drewna jest rzadkie lub jeśli stolarki ma historyczne odnawiania value.Wood najlepiej wykonać jeden pokój w czasie, w celu uniknięcia dużego zakłócenia w swoim życiu. Wiele firm specjalizuje się w tego typu pracy i powinien być konsultowany przed rozpoczęciem, nawet jeśli masz zamiar zrobić to sam. Niewielki koszt doskonałe porady można uniknąć bardzo kosztownych pomyłek.
Doorsmust przodu wziąć ogromne ilości nadużyć i utrzymać komfortowe warunki wewnątrz domu. Jako powitanie fasada domu, ważne jest, drzwi wygląda doskonale. Biorąc pod uwagę koszt nowe drzwi zewnętrzne, drzwi z drewna odnawiania przodu stał się bardzo popularny project.Wood jest doskonałym materiałem do pracy z, ale jest niestabilny, ciągle porusza się z ekspansji podczas ogrzewania i skurczu po schłodzeniu. Dla tych drzwi wykończenia, które mogą rozciągać się i kurczyć z drewna jest potrzebne.
Każdego roku wielu renowacji okien drewnianych. Główne problemy to woda z kondensacji i wykończenia drewna, który zwrócił się do proszku ze względu na promieniowanie UV. Prawidłowe przygotowanie i dobór wykończenia drewna jest krytyczna w celu uzyskania trwałych rezultatów.
Chociaż jest to krótka lista potencjalnych projektów renowacyjnych, te same idee i techniki mogą być stosowane do wielu innych powierzchni drewnianych.

Podstawowe kroki są czyste i taśmy lub piasku w razie potrzeby. Zastosuj plam w razie potrzeby i przykryć płaszcz ochronny jasne. Brzmi łatwo, prawda? Może być, w odpowiednich okolicznościach i trochę wiedzy.

Projekty odnawiania drewna są bardzo przydatne w właściciel domu przy niskich kosztach materiału. Pamiętaj, że cierpliwość jest najlepszy sposób odnawiania. Należy pamiętać, czasu i pracy mogą być znaczne w przypadku niektórych projektów. Plus generowane bałagan będą musiały być rozpatrywane na bieżąco. Wszystkie projekty odnawiania drewna trzeba wytrwałości i umiejętności radzenia sobie z bałaganem, który może trwać jakiś czas.

Na razie większość ludzi zaczęła używać urządzenia do lakierowania drewna. Jak airless opryskiwacza farby. Jest to najszybszy sposób i łatwy sposób obsługi.

Jeśli potrzebne informacje na temat airless rozpylacz farby, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.airlesspaintsprayer-pump.com

Dzięki za Twój czas.