Farby Ołów jest głównym zagrożenie malarz może napotkać. Jeśli dom został zbudowany przed 1978 r., istnieje duża szansa, że ​​oryginalne farby lub gruntu jest na bazie ołowiu. Testowanie farby, zwłaszcza jeśli jest to rozdrobnione lub peeling, jest wysoce zalecana. Będzie chronić Ciebie i Twojej rodziny przed potencjalnie poważne problemy zdrowotne.

Zatrucia ołowiem mogą powodować bóle brzucha, anemia, osłabienie mięśni, problemy z płodnością i zaćmy. Może również spowodować śmierć lub ciężkie uszkodzenie nerek i układu nerwowego. Dzieci i nienarodzonych płodów, są szczególnie narażone ze względu na mniejszą masę ciała i szybkiego rozwoju neurologicznego. Nieleczona, zatrucia ołowiem może przyczynić się do opóźnienia umysłowego i nierozwinięte zdolności motorycznych.

Badania prowadzić może być wykonana przez certyfikowanego inspektora lub oceniającego ryzyko. Aby uzyskać więcej informacji o tym, co te tytuły oznacza, skontaktuj się z Krajowym Centrum Informacji Lead 1-800-424-LEAD lub na stronie www.epa.gov / lead. Centrum informacji pod auspicjami rządu federalnego Agencja Ochrony Środowiska (EPA).

Więcej niż ołów jest zaniepokojona

Lotnych związków organicznych (VOC) występują również w większości starszych farb. Dobrą wiadomością jest to, że takie same środki ostrożności, które uniemożliwiają zatrucia ołowiem może być tarczą dla ciebie z większości efektów lotnych związków organicznych.

Stronie internetowej EPA zawiera wytyczne dotyczące bezpiecznego remont domu. Oto niektóre z głównych wskazówek tam znaleźć.

Przygotowanie:

Miejscach pracy, konieczne może być zablokowany z tworzywa sztucznego zawiera pyłu.
Konieczne może być alternatywą sypialnia, łazienka i kuchnia ustaleń.
Pomyśleć także o bezpieczne miejsca dla zwierząt.
Podczas pracy:

Unikać metody aktualizacji, które generują duże ilości zanieczyszczonego pyłem. Wykonawcy nie wolno robić kilka rzeczy, bo wzbudzi tyle zanieczyszczeń. Nie mogą one: używać otwartego ognia spalić lub latarkę. Oni również nie może piasku, grind, samolot, igły-gun lub strumieniowo bez osłony i przywiązanie próżni HEPA. Opalarki nie może być lepszy niż 1100 stopni Celsjusza.
Oczyszczanie powinny być dokładne.

Zapamiętaj: Ołów farby nie należy lekceważyć. Ignorowanie problemu lub za pomocą niewłaściwych technik usuwania może stworzyć poważne i długotrwałe problemy zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny. Proszę być bezpieczne i zachować odpowiednie środki ostrożności w kontaktach z farby ołowiowej.