Lekeler vernik lateks boya airless meme seçti nasıl?

Eğer evinizin iç boya airless bir boya püskürtme tabancası kullanırsanız, görevi tamamlamak için birkaç farklı püskürtme kullanmanız gerekir. Örneğin Lateks için boya / boyama ve vernik, her biri farklı viskozite var. Her biri doğru uygulanmasını sağlamak için farklı bir boyut meme gerektirir.
Akrilik / Lateks Boyalar
• Tipik bir duvar veya oda akrilik veya lateks boya ile boyama, bir geniş çaplı delik bir meme kullanılır. Geniş çaplı püskürtme sprey boya geniş desen, ve eşit sprey kalın akrilik boya sağlar ve kalın kaplama. Sonuç, yüksek verim ve daha hızlı boya mümkün ediliyor. 517 meme boyutunda, 515 önerilir.

bir meme büyüklüğü açıklamak için kullanılan üç haneli rakamlara fan genişliği ve delik boyutunu gösterir. Örneğin, “515″ nozul 10 inç bir fan genişliği ve 0.015 inç bir delik büyüklüğüne sahiptir. desen büyüklüğü ilk basamak gösterir yarısı. Böylece, 5 hayran kalıp sprey 10 inç eşittir. İkinci ve üçüncü basamak ölçmek bir inçin binde delik boyutu. Böylece, 15 0.015 inç bir delik büyüklüğüne eşittir.
Silme Boyaları
• airless püskürtme tabancası ahşap kaplama üzerine lekeleri silme sprey kullanılabilir. Memesi için aşırı püskürtmeyi azaltmak için küçük. leke silme alkol tutarlılık ve kalın değildir. Bir 409-411 başlık kullanarak, sprey desen dar tutacak ve bir ağaç üzerine lekenin püskürtme pürüzsüz sağlar. overspray hala bir sorun varsa, bir 209 meme kullanın.
Vernik
• lekeli kalıp leke ve lateks silme arasında meme gerektirir üzerine Püskürtme vernik. Bir 211-213 meme kullanma, aşırı püskürtmeyi azaltmak dar vernik akışını sağlar. Meme yeterince delik tıkanmasını kalın vernik önlemek için büyük. Eğer elle karışık vernik veya karışık gomalak gevreği ile, bir 413 meme veya daha büyük kullanıyorsanız delik tıkanmasını önlemek için tavsiye edilir