Kuidas kasutada airless värvi pihusti seadmed?

Oma suuremate maali töökohti, soovitame airless värvi pihusti, sest see on kõige tõhusam viis. airless Värv Püstol kasutab elektrienergiat või bensiini mootor käivitada pumba pihustuse värvi ämber, et kõrgsurve voolik, mis airless pulverisaatoriga. ja lõpuks, et maali pinnal. See võib säästa palju aega ja teevad oma tööd väga sujuv ja võrdse kattega. Kui sa saad nõks sellest, airless pihusti on lihtne kasutada. aga kui sa rentida masin, veenduge, et te loete kasutusjuhendit esiteks.

Kasutusjuhend ütleb teile, kuidas spray värvi kaudu voolik pulverisaatoriga, ja puhas masin (tavaliselt vee või lahusti mineraalne piiritus, sõltuvalt värvi teid kasutades). Puhastamiseks seadmete, menetlus on vastupidine: Spray konts värvi välja ja peske maha vee või lahustiga.

Sul on vaja ainult spray rig jaoks päev või kaks, kuid plaan kulutada vähemalt teisele päevale eelnevalt põhjalikult mask maha kõik, mis sa ei taha, et maalida. Tape ajalehes kõigile põrandal. Laotama aknad, kamin ja uksed. Eemalda kõik riistvara või mööbli või käsitlema seda Maalarinteippi. Mask lülitid ja turustusvõimalusi. Paint alates pihusti liigub tiniest õhu hoovused ja arveldab trahvi udu ülepihustamine peaaegu iga pinna tuba.

Ava aken, igas toas ja kasutamise kurnav fänn juhtida värvi auru välja tuba. Ning Te peate kandma kunstniku mask, müts, ja vanad riided on pikkade varrukatega, et kaitsta oma käsi ja keha.

airless Värvipritsid on varustatud mitme filtrid, värvi osakesed ja tolm ummistada spray otsa otsik, aga see on hea mõte filter värvi end läbi värvi filter enne spray värvi läbi vooliku.

Tõhus airless pihusti kasutamine

Jälgige pulverisaatoriga võrdsel kaugusel seinast.
Kasutades airless värvi pihusti tõhusalt takesd mõned saavad kasutada, seega soovitame teil harjutada mõned jäägid vineer ühelt või silmapaistmatu osa ruumist. Praktikas on katta pind ühtne võrdne katmine värviga. Hoia pulverisaatoriga pidev 6-12 cm kaugusel pinnast ja säilitada see vahemaa iga isikut tõendavasse pulverisaatoriga. Hoidke pulverisaatoriga täpselt paralleelselt seina. Ärge pühkima seda edasi-tagasi või saate lõpuks laia kaarega värvi seinale; värvi keskenduvad keskel kaare ja peaaegu läbipaistvad (väga õhuke) mõlemas otsas.

Paint umbes 3-suu horisontaalsed ribad korraga, siis vabastage päästik ja rippmenüüst maalida teise ribad ühepikkused, palun kattuvad esimest ribad 1 / 3 võrra 1 / 2, sest see teeb lõpliku pinna väga võrdne . Kui olete kaetud 3-suu-alal tipust seina alt, mine tagasi top ja alustada veel 3-jala lõik kõrval esiteks kattub serva esimene värvitud ala mitu tolli kui sa tööd teed müüri uuesti.

Uurige värvitud alad veenduge kogu pind on ühtlane värvikiht. Liiga palju värvi kestab või tilguti alla; liiga vähe värvi näitan põhineb vana värvi. Kui märkate neid vigu, mis tähendab, et sa ei ole pidamine airless pulverisaatoriga ühtne kaugusele seinast kogu aeg, või olete kallutades seda. Ülespoole kallutada toob üle värvimisega põhja värvitud ribad. Allapoole kallutada keskendub värvi ülaosas ribad.

Selleks, et vältida värvi buildup paksult lõpus iga ribad, vabastage päästik kohta pulverisaatoriga murruna teine enne pulverisaatoriga enam ei liigu lõpus oma insult. Kui alguses uue ribad, liigutada püstoli sekundi murdosa enne päästikule. Hoidke relva liikuvad, kui ta on pihustamine.

Ja ka, et olete korralikult hõrendatud värvi ja kohandada survet vastavalt tootja juhistele. Kui on liiga palju või liiga vähe peenem, liiga kõrge või liiga madal rõhk, spray värvi ei pihustama korralikult.

Kasutades airless Paint pihusti Ohutult
airless Värvipritsid on kiire ja tõhus, sest nad torustikusurvete kuni 3000 psi. See jõud liigutab värvipurgi 100-200 miili tunnis läbi väga väike otsik. See on väga tugev võim ja võib olla väga ohtlik, kui te ei järgi käsiraamatu juhiseid. Kasuta järgmisi ettevaatusabinõusid, et vältida õnnetusjuhtumite või kahju:
Lukusta pulverisaatoriga vallandada ohutult, kui te ei maali.
Veenduge pulverisaatoriga on käivitada valvata ja ohutus baasi ümber selle otsa.
Kui spray otsa saab ummistunud, mitte kunagi selgeks seda, vajutades sõrme ta samas värvi on pihustada. Hoidke sõrmed eemal otsa, kui pihusti masin töötab.
Kunagi punkt pulverisaatoriga kellelegi teisele või lubada, et keegi punkti ta ennast.
Alati omakorda pihusti masin välja ja eraldage see oma elektrienergia allikaga Enne puhastamist välja püstoli või pihusti on filtrid. Isegi siis, kui teil on puhastada otsa, päästikule vabastama kõik hoonestatud rõhu voolik.
Ainult töö hästi ventileeritud piirkonnas, kulumise kunstniku mask, et vältida sisse hingata suitsu, ja ei suitseta või töö ümber lahtist tuld. Kui töötate väljaspool, ei jäta ämber lahustid istuvad kuuma päikese panid nad garaaž või muu varjuline kohapeal.
Ärge jätke lapsi ega lemmikloomi touch airless värvi pihusti masin.