Kaip naudotis airless dažymo purkštuvu įranga?

Kai daugiau tapybos darbo, rekomenduojame airless dažymo purkštuvu, nes jis yra pats efektyviausias būdas. Dažoma beoriu purkštuvu dažus naudoja elektros energiją ar Benzininis variklis paleisti siurblį purškiami dažai iš kaušo, su aukšto slėgio žarna, į airless purškimo pistoletas. ir galiausiai, tapyba paviršiaus. Tai gali sutaupyti daug jūsų laiko ir padarys jūsų darbą su labai sklandžiai ir lygių dangų. Kai gausite ją įgūdis, beoriu purkštuvu yra paprasta naudoti. bet jei nuoma mašina, įsitikinkite, kad jums skaityti instrukcijoje pirma.

Instrukcija bus jums kaip purkštuvu dažus per žarna, purškimo pistoletas, ir švarios mašinos (paprastai vandens ar tirpiklio su mineralinio spirito, priklausomai nuo dažų jūs naudojate). Valymo įranga, tvarka yra atvirkštinė: Spray likusių uždažyti ir praplaukite su vandeniu ar tirpikliais.

Jūs tik reikia purkšti įrenginys per dieną ar dvi, tačiau planuoja išleisti dar bent dieną iš anksto kruopščiai paslėpti nuo viskas, kas nenorite dažais. Juostos laikraščio visiems grindų paviršiaus. Ufałdować langai, židinys, ir durys. Pašalinti visus techninės įrangos ar baldų, ar ją uždenkite izoliacine juosta. Kaukė jungikliai ir realizavimo rinkų. Dažai nuo purkštuvo keliauja oro srovių mažytį ir nusėda baudą rūkas iš overspray ant beveik kiekvienas kambarys paviršiaus.

Atidaryti kiekviename kambaryje langą ir naudoti alinantis ventiliatorius atkreipti dažų garų iš kambario. Ir tu turi dėvėti dažytojo kaukę, skrybėlę, ir seni drabužiai su ilgomis rankovėmis apsaugoti rankas ir kūną.

airless dažymo purkštuvais būtų įrengta keletas filtrus, kad dažų daleles ir dulkes iš užsikimšimo purkštuko antgalį, tačiau tai yra gera idėja filtruoti dažų sau per dažų filtras prieš jus purkštuvu dažus per žarną.

Efektyvus airless purkštuvas Naudokite

Visada su savimi turėkite purkštuvą lygus atstumas nuo sienos.
Naudojant airless dažymo purkštuvu veiksmingai takesd kai pripranta, todėl mes rekomenduojame jums patirties kai laužas fanera pirma, ar neišsiskiriantis dalis kambarių. Praktika turi apimti taikomą vienodą lygi danga, dažų paviršiaus. Laikykite purkštuvą nuolat 6-12 cm atstumu nuo paviršiaus ir išlaikyti šią su kiekviena purkštuvą perkelti atstumas. Laikykite purkštuvą tiksliai lygiagreti sienos. Negalima valymas ji pirmyn ir atgal arba jūs galų gale su plataus kampo į sieną dažais; dažai bus sutelkta viduryje lanku ir beveik skaidrus (labai plona) kiekviename gale.

Dažai apie 3 pėdų horizontalios juostos vienu metu, tada atleiskite sukelti ir nukristi iki dažai kitą to paties ilgio juostelės, prašome sutapimo pirmasis juostų 1 / 3 iki 1 / 2, nes ji priims galutinį paviršiaus labai lygus . Sukūrę, kuriems 3-snukio plataus plotas nuo sienos viršaus į apačią “, grįžkite į viršų ir pradės naują 3-foot skyriuje šalia pirmojo, sutampa pirmojo dažyti ploto krašto kelių colių kaip jūs dirbate savo kelią žemyn sienos vėl.

Išnagrinėti dažytos srityse ir įsitikinti, ar visas paviršius būtų vienodai dažų sluoksnis. Per daug dažų veiks arba lašinamas pūkų; per mažai dažų parodys pagrįstas senų dažų. Jeigu pastebėjote šių trūkumų, tai reiškia, kad nesate palaikymo airless purškimo pistoletas vienodas atstumas nuo bet kada siena, ar esate pakreipdami jį. Didėjimo pakreipti bus pristatyti perteklinę dažų į dažytos juostos apačioje. Žemyn palenkti sutelks dažai ne juostelės viršuje.

Siekiant išvengti dažų didėjimas tankiai kiekvieno ruožo pabaiga, išleidimo ribinė dėl purkštuvą vieną sekundę prieš purkštuvą nustoja judėti į jūsų insulto pabaigos. Kai pradedama nauja juosta, pradėti judėti gun per sekundės dalį prieš traukite sukelti. Visada laikyti ginklą juda, kai ji purškimo.

Ir taip pat, kad jūs tinkamai skiesti dažai ir pakoreguotas slėgis pagal gamintojo nurodymus. Jei yra per daug ar per mažai plonesni, per didelis arba per mažas slėgis, dažų purškimo nebus griauti tinkamai.

Naudojant airless Dažai purkštuvas saugiai
airless dažymo purkštuvais būtų greitai ir efektyviai, nes jų tiekimo slėgiui iki 3000 psi. Ši jėga juda dažai 100 iki 200 mylių per valandą per labai mažas antgalis. Tai labai stiprios ir gali būti labai pavojingas, jei nenorite sekti instrukcija. Naudokite šiuos prevencijos priemones, skirtas nelaimingų atsitikimų ar traumų:
Blokavimo purkštuvą sukelti saugiai, kai esate ne tapyba.
Įsitikinkite, purkštuvą turi sukelti apsauga ir sauga pagrindas, ant jo galo.
Jeigu purkštuko tampa aizsērējusi, niekada aiškiai jį spausdami pirštu jį, o dažai yra purškiamas. Laikykite savo pirštus nuo galo, kai purkštuvas mašina veikia.
Niekada punktas purkštuvą ne kam nors kitam arba leisti visiems punkte jis ne jums.
Visada įjungti purkštuvo aparatas išjungtas, atjunkite jį nuo savo elektros šaltinio prieš jums išvalyti ginklą arba purkštuvas Filtrai. Net ir tada, jei jūs turite išvalyti patarimas, traukite sukelti išlaisvinti apstatyta slėgio žarna.
Tik dirbti gerai vėdinamoje patalpoje, dėvėkite dažytojo kaukę, kad būtų išvengta neįkvėpti dūmų ir nerūkyti arba išspręsti atvira liepsna. Jei dirbate ne, nepalikite kibiras tirpiklių sėdi karšta saulė, juos garaže ar kitoje Shady vietoje.
Niekada neleiskite vaikams ar naminiams gyvūnams susisiekti airless dažymo purkštuvu mašina.