Kā lietot airless krāsas smidzinātāju iekārtas?

Jūsu lielāks krāsošana darbavietas, mēs iesakām airless krāsas smidzinātāju, jo tas ir visefektīvākais veids. airless krāsas smidzinātāju izmanto elektrību vai Benzīna dzinējs palaist sūkni, lai smidzināšanas krāsu no spaini, lai augstspiediena šļūteni, ar airless smidzinātāju. un visbeidzot, krāsošana virsmas. Tā varētu ietaupīt daudz savu laiku un padarīt jūsu darbu ar ļoti gludu un vienādu pārklājumu. Tiklīdz jūs saņemat iemaņa par to, airless smidzinātāju ir viegli izmantot. bet, ja jūs īrēt mašīnu, lūdzu, pārliecinieties, ka izlasiet instrukciju pirmkārt.

Pamācība jums pateiks, kā aerosola krāsu, izmantojot šļūteni, kas smidzinātāju, un tīru mašīnu (parasti ūdeni vai šķīdinātāju ar minerālu spirti, atkarībā no krāsu jūs izmantojat). Tīrīšanas iekārtas, procedūra ir pretēja: apsmidzina leftover krāsas, un noskalojiet ar ūdeni vai šķīdinātāju.

Jums tikai nepieciešama aerosols ekipējums dienu vai divas, bet plāno tērēt vēl vismaz dienu iepriekš rūpīgi maska off viss, ko jūs nevēlaties krāsu. Tape laikraksts visiem grīdas virsmas. Drapēt logi, kamīns, un durvis. Noņemt visu aparatūru vai mēbelēm, vai vāka ar maskēšanas lentu. Maska slēdži un noietu. Krāsu no smidzinātāju dodas uz tiniest gaisa straumes un apmetas daļiņu miglā, kas overspray par tikai par katru virsmas telpā.

Atveriet logu katrā telpā un izmantot nogurdinošs ventilatoru pievērst krāsas tvaiku no istabas. Un jums jāvalkā gleznotāja maska, cepure un vecas drēbes ar garām piedurknēm, lai aizsargātu jūsu rokas un ķermeni.

airless krāsas smidzinātāji ir aprīkoti ar vairākiem filtriem, lai saglabātu krāsu daļiņas un putekļi no sastrēgumiem izsmidzināšanas uzgaļa sprauslas, bet tā ir laba ideja, lai filtrētu krāsas sevi caur krāsu filtru, pirms aerosola krāsu, izmantojot šļūteni.

Efektīva Augstspiediena Smidzinātājs izmantošana

Vienmēr turiet smidzinātāju vienādu attālumu no sienas.
Izmantojot airless krāsas smidzinātāju efektīvi takesd daži kļūst izmantoti, lai, tāpēc mēs iesakām praktizēt par dažiem lūžņu saplāksnis, pirmkārt, vai neuzkrītošs daļa no istabas. Prakse ir segtu virsmu ar vienādu vienādu pārklājumu un krāsas. Turiet smidzinātāju pastāvīgu 6-12 cm attālumā no virsmas un saglabātu šo attālumu ar katru iet par smidzinātāju. Uzglabāt smidzinātāju precīzi paralēli sienai. Nelietojiet vēziens to uz priekšu un atpakaļ vai arī jūs galu galā ar plaša loka krāsas uz sienas, krāsa, tiks koncentrēti vidū loka un gandrīz pārredzamu (ļoti plānas), abos galos.

Paint par 3-pēdas horizontālās joslas vienā reizē, tad atlaidiet uzsākt un nolaižamajā gleznot citu lentes vienāda garuma, lūdzu pārklāšanās pirmo joslu par 1 / 3 līdz 1 / 2, jo tas dos gala virsmas ir ļoti vienādas . Kad esat uz 3-mutes plašā teritorijā no augšas sienu uz leju, iet atpakaļ uz augšu un sāk vēl 3 pēdu sadaļu blakus pirmajam, pārklājas malu pirmā apgleznoti platība vairāki collas kā jūs strādājat savu ceļu uz leju sienas vēlreiz.

Pārbaudīt krāsoti jomās, lai pārliecinātos, visa virsma ir vienota mētelis krāsu. Pārāk daudz krāsu darbosies vai pilienveida uz leju, un pārāk maz krāsu rādīs pamatā vecās krāsas. Ja Jūs pamanāt šos trūkumus, tas nozīmē, ka jūs neesat tur airless smidzinātāju vienādu attālumu no sienas visu laiku, vai jums ir paceļot to. Uz augšu noliekt sniegs pārsniedz krāsas apakšā krāsotas joslas. Uz leju noliekt koncentrēsies krāsu augšpusē sloksnes.

Lai novērstu krāsu palielinājums blīvi beigās katras sloksnes, atbrīvošanu sprūda par smidzinātāju daļa vienu sekundi pirms smidzināšanas pistoli apstājas beigās jūsu insultu. Kad sākas jauna sloksnes, sākt pārvietojas lielgabals daļu sekundi pirms pull sprūda. Vienmēr paturētu ieroci, pārvietojas, kad tas ir izsmidzināšanu.

Un arī nodrošināt, ka jūs esat pareizi atšķaidīt krāsu un koriģēto spiediens saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Ja ir pārāk daudz vai pārāk maz plānāks, pārāk augsta vai pārāk zema spiediena, krāsas smidzināšanas nebūs izmidzināt pareizi.

Izmantojot Augstspiediena Paint Smidzinātājs droši
airless krāsas smidzinātāji ir ātri un efektīvi, jo tie padeves spiediens līdz 3000 psi. Šī spēka pārceļas krāsas pie 100 līdz 200 jūdzēm stundā ar ļoti mazu uzgali. Tas ir ļoti spēcīgas enerģijas, un var būt ļoti bīstami, ja Jums nav sekot manuāla norādījumiem. Izmantojiet šādus piesardzības pasākumus, lai novērstu negadījuma vai zaudējumus:
Atslēga smidzinātāju sliekšņa droši, ja jūs neesat krāsošana.
Pārliecinieties, ka smidzināšanas pistole ir sprūda aizsargs un drošības pamatu ap tās galu.
Ja aerosols galu kļūst aizsērējusi, nekad nav skaidrs, nospiežot pirkstu uz to, kamēr krāsa tiek izsmidzināts. Saglabājiet jūsu pirkstiem prom no gala, ja smidzinātāju mašīna darbojas.
Nekad punkts smidzināšanas pistoli pie kāds cits, vai ļaut ikvienam punktam to you.
Vienmēr pagrieziet smidzinātāja iekārtu off un atvienojiet to no elektrības avota, pirms jūs tīru veic pistoli vai smidzinātāju ir filtri. Pat tad, ja jums ir tīrīt tip, pull sprūda atbrīvot apbūvētām spiediena šļūtene.
Tikai strādā labi vēdināmā vietā, valkā gleznotāja masku, lai izvairītos no ieelpo dūmus, un nav dūmu vai darba ap atklātu liesmu. Ja jūs strādājat ārpus, neatstājiet spainis ar šķīdinātāju sēž karstā saulē; nodot tos garāžā vai citā ēnas vietas.
Nekad let bērniem vai mājdzīvniekiem pieskarties airless krāsas smidzinātāju iekārtas.