jak wybrał airless dyszy do malowania latex / lakier / plamy?

Jeśli używasz airless pistolet lakierniczy do malowania wnętrza domu, musisz użyć kilku różnych dysz do wykonania zadania. Na przykład farby lateksowe / plamy i lakierów, każdy ma różne lepkości. Każdy z nich wymaga innego rozmiaru dyszy w celu zapewnienia prawidłowego stosowania.
Akryl / Farby lateksowe
• Po obraz typowej ściany lub pokoju farby akrylowe lub lateksowe, dyszy z otworem dużej średnicy jest używany. Dużej średnicy dysz szeroki wzory malowania i farby akrylowej o grubości pozwala na spryskiwacz równo, w grubsze powłoki. Rezultatem jest możliwość farba szybciej i wysokiej wydajności. Rozmiar 515 do 517 dysz jest zalecane.

Trzy cyfry numerów wyjaśnić dysza odnosi się do wentylatora i szerokość otworu. Na przykład, “515″ dysza ma szerokość 10 cali fanem i wielkość otworu 0,015 cala. Pierwsza cyfra oznacza pół rozmiaru wzorca. Tak, 5 równa się 10 cali strumień natrysku wentylatora. Druga i trzecia cyfra zmierzenia wielkości otworu w tysięcznych cala. Tak więc, 15 równa się wielkość otworu 0,015 cala.
Wycieranie Plamy
• airless pistolet może być używany do natrysku wycierania plam na stan drewna. Dysza jest niewielki, w celu zmniejszenia strat w procesie. Wycieranie plama ma konsystencję alkoholu i nie jest gruby. Korzystanie z 409 do 411 dysz będzie na bieżąco natrysku wąski i umożliwienie sprawnego zraszania plamy na drewnie. Jeśli overspray nadal jest problem, należy użyć 209 dysz.
Lakier
• natryskowa barwiony lakier na formowanie wymaga dyszy między wycierania plam i lateksu. Korzystanie z 211 do 213 dyszy utrzymuje przepływ wąskie lakier do zmniejszenia strat w procesie. Dysza jest wystarczająco duży, aby zapobiec zatykaniu grubsze lakier otworu. Jeśli korzystasz z mieszanych ręcznie lakierem lub szelakiem miesza się z płatków, 413 dysz lub większych zaleca, aby zapobiec zatykaniu otworu.
Listen
Read phonetically
Dictionary – View detailed dictionary