Jak używać sprzętu Airless farby opryskiwacza?

Dla większych prac malarstwo, zalecamy airless opryskiwacza farb, ponieważ jest to najbardziej efektywny sposób. Airless farby opryskiwacza zastosowań energii elektrycznej lub benzyny uruchomić silnik pompy do farby w aerozolu z pojemnika, do węża wysokiego ciśnienia, do airless pistoletu natryskowego. i wreszcie, na powierzchni obrazu. Może to zaoszczędzić wiele czasu i uczynić pracę z powłoką bardzo gładka i równa. Gdy pojawi się talent na to, airless opryskiwacza jest łatwy w obsłudze. ale jeśli wynajem maszyn, upewnij się, że zapoznanie się z instrukcją obsługi po pierwsze.

Instrukcja obsługi powie jak farba poprzez wąż do pistoletu, i czyste maszyny (zwykle wody lub rozpuszczalnika z duchami mineralnych, w zależności od farby będziesz używać). Czyszczenie urządzeń, procedura jest odwrotna: Spray resztki farby na zewnątrz i przemyć wodą lub rozpuszczalnikiem.

Konieczne będzie jedynie na platformę spray na dzień lub dwa, ale planuję spędzić przynajmniej jeden dzień wcześniej, aby dokładnie maskę wszystko, co nie chcesz malować. gazeta Tape do wszystkich powierzchni podłogi. Windows Drape, ognisko, i drzwi. Lub usunąć wszystkie metalowe meble, lub przykryć taśmą maskującą. Maska przełączniki i punkty. Farby z opryskiwacza porusza się po najmniejszych prądów powietrza i rozlicza grzywny mgła przetrysku na prawie każdej powierzchni w pokoju.

Otwórz okno w każdym pomieszczeniu, wyczerpującym fan zwrócić pary farby z pokoju. I musisz nosić maskę malarza, kapelusz i stare ubrania z długimi rękawami do ochrony rąk i ciała.

Airless farby opryskiwacze wyposażone są w kilka filtrów do utrzymania cząstek farby i pyłu z zatkania dyszy dyszy, ale to dobry pomysł, aby filtr malować się przez filtr farby przed farba przez węża.

Użyj opryskiwacza skuteczne Airless

Zawsze pistolet jednakowej odległości od ściany.
Przy użyciu opryskiwacza Airless farby skutecznie takesd trochę przyzwyczaić, więc zalecamy praktyce na niektórych sklejki złom po pierwsze, czy na niepozorny część pokoju. Praktyka jest do pokrycia powierzchni o jednolitej powłoki równe farby. Trzymać pistolet stałej 6 do 12 cali odległość od powierzchni i utrzymanie tej odległości z każdego legitymacji pistoletu natryskowego. Przechowywać pistoletu dokładnie równolegle do ściany. Nie zamiatać tam iz powrotem i będzie koniec z szerokim łukiem farby na ścianie, malować będą skoncentrowane w środku łuku i prawie przezroczysty (bardzo cienkie) na każdym końcu.

Farby o 3-pieszo poziome pasy w jednym czasie, a następnie zwolnić spust i spadać w dół do malowania inny pasek o tej samej długości, należy najpierw nakładania taśmy o 1 / 3 do 1 / 2, ponieważ będzie dokonać ostatecznego bardzo równej powierzchni . Po objęte 3-foot-szeroki obszar od góry do dołu ściany, wrócić na górę i rozpocząć kolejną 3-pieszo sekcji przyległych do pierwszego, zachodzi na krawędzi pierwszej strefy namalowany przez kilka cali podczas pracy na swój sposób mur ponownie.

Zbadanie obszarów malowane upewnić się, że cała powierzchnia jest jednolita warstwa farby. Za dużo farby będzie działać lub kapać w dół, za mało farby pojawi się na starej farby. Jeśli zauważysz te wady, co oznacza, że nie są zgodne Airless pistolet natryskowy jednolity odległości od ściany w każdym czasie, lub gdy jej nachylenia. Nachylenie w górę będzie dostarczanie nadwyżek farby do dołu malowane pasy. Zmniejszenie pochylenia będzie koncentrować się malować na górze pasma.

Aby zapobiec gromadzeniu się grubo farbę na koniec każdego pasa, zwolnić spust pistoletu na ułamek jednej sekundy przed pistoletu przestanie się poruszać na koniec swojego mózgu. Kiedy rozpoczyna nowy pas, ruszyć z pistoletu ułamek sekundy przed pociągnij za spust. Zawsze broni w ruchu, gdy jest rozpylanie.

A także upewnić się, że masz prawidłowo rozcieńczona farba i dostosowane ciśnienie zgodnie z instrukcjami producenta. Jeśli jest zbyt dużo lub za mało cieńsze, zbyt wysokie lub zbyt niskie ciśnienie, farby spray nie rozpylać prawidłowo.

Korzystanie z Opryskiwacz Airless Paint bezpiecznie
Airless farby opryskiwaczy są szybko i sprawnie, ponieważ dostarczają one presji do 3000 psi. Siła ta przenosi się malować w temperaturze 100 do 200 mil na godzinę przez dyszę bardzo małe. To jest bardzo silną pozycję i może być bardzo niebezpieczne, jeśli nie po instrukcji obsługi. Stosować następujące środki ostrożności, aby uniknąć wypadku lub obrażeń:
Zablokować spust pistoletu bezpiecznie, gdy nie jest malarstwo.
Upewnij się, że pistolet posiada spust i osłona podstawy bezpieczeństwa wokół jego końcówkę.
Jeśli dyszy zapycha się, nie wynika, naciskając palcem na niego, a farba jest rozpylany. Trzymaj palce z dala od końca, gdy urządzenie działa opryskiwacza.
Nigdy nie kieruj pistoletu w innym osobom lub zezwalać punkt to na ciebie.
Zawsze włączyć urządzenie wyłączyć i odłączyć opryskiwacz to od źródła energii elektrycznej, zanim czyszczenia broni lub opryskiwacza filtrów. Nawet wtedy, jeśli masz do czyszczenia końcówkę, pociągnij za spust do uwolnienia wszystkich zabudowanych pod ciśnieniem.
Działają tylko w dobrze wentylowanym miejscu, nosić maskę malarza unikać wdychania oparów, a nie palić i nie obejść otwartym ogniem. Jeśli pracujesz na zewnątrz, nie zostawiaj wiadro rozpuszczalników posiedzenia w gorącym słońcu, umieścić je w garażu lub innym zacienionym miejscu.
Nigdy nie pozostawiaj dzieci lub zwierzęta dotykać urządzenia airless rozpylacz farby.