Jak si vybral airless trysek pro malování latex / lak / skvrny?

Pokud používáte airless stříkací pistole na barvu interiéru svého domu, musíte použít několik různých trysek k dokončení úkolu. Například Latexová barva / skvrnám a laků, každý z nich má různou viskozitou. Každý z nich vyžaduje různé velikosti trysky pro zajištění řádného uplatňování.
Akryl / latexové barvy
• Při malování typické zeď nebo pokoj s akrylové nebo latexové barvy, se používá tryska s širokým-průměr otvoru. Široký-průměr trysky spreje široký barva vzory, a umožňuje husté akrylové barvy na rozstřik rovnoměrně, a tlustší povlak. Výsledkem je schopen malovat rychleji a vysokou účinností. Velikost 515 do 517 trysek je doporučeno.

Tři číslice čísla použitá k vysvětlení velikost trysek se vztahuje k ventilátoru šířku a velikost otvoru. Například, “515″ tryska má fanoušek šířce 10 palců a otvor velikosti 0,015 palce. První číslice označuje polovinu vzoru velikosti. Takže, 5 se rovná 10 palců sprej ventilátoru vzoru. Druhá a třetí číslice změřit velikost otvoru v tisícinách palce. Takže, 15 rovná otvor velikosti 0,015 palce.
Skvrny stírání
• stříkací pistole může být použit k postřiku stírání skvrn na dřevo výbava. Tryska je malá, aby se snížila prostřiku. Otření skvrna má konzistenci alkoholu a není tlustý. Použití 409 do 411 trysek udrží postřiku úzký, a umožnit hladký postřik skvrnu na dřevo. Pokud přestřik je stále problém, použijte 209 trysek.
Lak
• Stříkací lak na barevné lišty vyžaduje tryska mezi stírání skvrn a latex. Použití 211 do 213 trysek udržuje tok laku úzkých ke snížení prostřiku. Tryska je dostatečně velký, aby se zabránilo tlustší lak z ucpání otvoru. Pokud používáte ruční-smíšené lakem nebo šelak smíchané s vločkami, 413 trysek nebo větší se doporučuje, aby se zabránilo ucpání otvoru.