Istnieją dwa rodzaje osłon systemów: powietrza i powietrza. Pistolet powietrze miesza siphoned materiału farby za pomocą sprężonego powietrza i spreje postaci mieszaniny dyszy. Pistoletu, z drugiej strony, używa pompy pneumatyczne życie farby przez dyszę pod wysokim ciśnieniem. Pistoletu zapewnia znacznie więcej materiału, że pistolet powietrza i używany jest dla dużych projektów, w których wykończenia nie jest wymagane. Duże Airless pistolety strzelby świata malarstwa.

Stopień trudności:
Umiarkowany
Instrukcje

Rzeczy, które musisz

Air opryskiwacza
Kompresor
Kanister stylu airless opryskiwacza
Malować
Rozpuszczalnik
Respirator
Szmata
Air Opryskiwacz pracy

1
Odkręć kubek farby i wypełnić go o 3/4-full farbą. Cienkie to około 10 procent rozpuszczalnika. Wkręt kielich z powrotem i podłącz przewód powietrza od sprężarki. Włącz sprężarkę.

2
Test rozpylania na kawałku złomu drewna. Regulacja ciśnienia i dyszy, aż pojawi się wentylator około 12 cm szerokości, z odległości około 6 cali. Włącz dyszy do zmiany orientacji wentylator z poziomej na pionową.

3
Spray w długich uderzeń nawet, trzymając pistolet około 6 cm od powierzchni i nakładania się o połowę szerokości wentylatora. Celem jest pozostawienie lśniącą sierść materiału, który nie kapie, ugięcia lub oddzielne. Kiedy skończysz, dodać kolejną warstwę ruchu prostopadle do kierunku po prostu spryskać.

4
Odłącz powietrza, usunąć szklanki i puste, gdy skończysz. Oczyścić kielich z rozpuszczalnikiem i dokładnie usunąć końcówkę i zanurzyć go w rozpuszczalniku. Zostaw go na chwilę przed użyciem go czystą szmatką.

Airless pracy opryskiwaczy

1
Odkręć filiżanki i napełnić go farbą. Wkręt kielich z powrotem, podłącz opryskiwacza i przetestować natrysku. Jeśli jest grube lub zbyt cienkie, dodać rozpuszczalnika do farb. Regulacja dyszy tak, że wzór jest około 2 metrów szerokości z odległości około stopy.

2
Trzymając pistolet pieszo lub więcej z powierzchni, spray nawet udarów mózgu, nakładających o połowę szerokości natrysku. Nie ciągną się jak farba będzie budować szybko, powodując spadki i działa.

3
Kiedy stosować pierwszą warstwę, dodaj warstwę crosshatch w kierunku prostopadłym. Celem jest taki sam jak z rozpylacza powietrze: zostawić błyszczącą powierzchnię farby bez kroplówek lub separacji.

4
Pusty kubek po zakończeniu i oczyść ją. Usuń cynk, zanurzyć go w rozpuszczalniku i ją dobrze szmatką.

Wskazówki

Nie zapomnij do maskowania okien, drzwi i innych nie do malowania przed spray. Rozprzestrzenianie plastikowe obficie wokół malarstwa, obejmujące meble, krzewy, podłóg i nawierzchni.
Wysokiego ciśnienia z pistoletu może przeniknąć skórę. Nigdy nie jeden na siebie lub kogoś innego. Trzymaj ręce z dala od ścieżki do opryskiwania.
Noszenie maski podczas natryskiwania wszelkiego rodzaju farby.