Jak používat airless malovat rozstrikovac / airless barvy postřikovači zařízení?

Pro vaše větší obraz pracovních míst, doporučujeme airless čerpadlo kit, protože to je nejúčinnějším způsobem. Airless barva postřikovač využívá elektřinu nebo benzínový motor běžet čerpadlo barva ve spreji z kbelíku, na high-tlakové hadice, do stříkací pistole. a konečně, aby obraz povrchu. To by mohlo ušetřit hodně času a vaše práce se velmi hladké a rovné nátěr. Jakmile se dostanete talent to, airless postřikovač je snadné použití. ale pokud si pronajmout stroj, ujistěte se, že jste si přečetli návod k obsluze prvé.

Návod k použití Vám sdělí, jak se sprej malovat hadicí do stříkací pistole, a čistý stroj (obvykle vody nebo rozpouštědla s minerálními destiláty, v závislosti na barvy budete používat). Pro čištění zařízení, je postup obrácen: Spray zbytky barev, a propláchnout vodou nebo rozpouštědlem.

Budete ale potřebovat sprej plošinu na den nebo dva, ale v plánu strávit minimálně další den předem důkladně masku vše, co nechcete malovat. Páska noviny pro všechny podlahy. Rouška okna, krb, a dveře. Odstraňte veškerý hardware, nebo nábytek, nebo kryt je s krycí páskou. Maska vypínače a zásuvky. Malování od postřikovače cestuje na nejmenší leteckých proudů a usadí jemná mlha z prostřiku na téměř každém povrchu v místnosti.

Otevřete okno v každé místnosti a používat vyčerpávající ventilátor k tomu malovat par ven z místnosti. A musíte nosit malíře maska, klobouk, a staré oblečení s dlouhými rukávy až k chránit tvůj ruce & tělo.

Airless barva postřikovače jsou vybaveny několika filtry, aby barvy částice a prach z ucpání trysce trysky, ale je to dobrý nápad pro filtrování malovat sami přes barva filtr před sprej s barvou hadicí.

Efektivní Airless postřikovače použití

Vždy mějte stříkací pistoli stejné vzdálenosti od zdi.
Použití airless barva postřikovač účinně takesd některé zvyknout, a tak vám doporučujeme cvičit na některé zbytky překližky Za prvé, nebo na nenápadné části místnosti. Praxe je, aby byl povrch pokryt s jednotnou stejné nátěr barvy. Držte stříkací pistole konstantní 6 do 12 palce vzdálenosti od povrchu a udržovat tuto vzdálenost s každým průchodu stříkací pistole. Mějte stříkací pistoli přesně paralelní ke zdi. Nepoužívejte ji zamést tam a zpět, nebo skončíš s širokým obloukem barvy na zeď, barva bude soustředěna ve středu oblouku a téměř průhledné (velmi tenký), na každém konci.

Malování asi 3-noha horizontální pás najednou, poté uvolněte spoušť a rozbalovací malovat další pruh o stejné délce, prosím, překrývající první strip o 1 / 3 až 1 / 2, protože to bude mít konečné povrchové velmi rovné . Jakmile jste na něž se vztahuje 3-noha-široký prostor od horní části stěny až na dno, vraťte se na začátek a začít další 3-noha části přilehlé k první, překrývající se okraje prvního malované plochy více palců při práci si cestu dolů zeď znovu.

Prověřit malované plochy, aby se ujistil celý povrch je jednotný nátěru. Příliš mnoho barvy poběží nebo kapat dolů, příliš málo barvy se zobrazí na základě starých nátěrů. Pokud zjistíte, že tyto nedostatky, to znamená, že nejste vedení stříkací pistole jednotnou vzdálenost od zdi po celou dobu, nebo jste to naklápění. Nahoru naklonění bude dodávat přebytek barvy na dno malované pásu. Směrem dolů Tilt zaměří barvy v horní části pásu.

Aby se zabránilo nahromadění barvy hustě na konci každého pásu, uvolněte spoušť na stříkací pistole zlomek jedné sekundy před stříkací pistoli zastaví pohybující se na konci svého zdvihu. Na počátku nového strip, start pohybující se dělo zlomek vteřiny před stisknutím spouště. Vždy mějte zbraň pohybu, když je postřik.

A také se ujistěte, že jste správně thinned barvy a upravit tlak dle návodu výrobce. Pokud je příliš mnoho nebo příliš málo tenčí, příliš vysoké nebo příliš nízké tlak, sprej nátěru není atomizovat správně.

Použití Airless Malování postřikovače Bezpečně
Airless barva postřikovače jsou rychlé a efektivní, protože vstupní tlaky až 3000 psi. Tato síla se pohybuje barvy při 100 až 200 mil za hodinu přes velmi malou tryskou. To je velmi silný výkon a může být velmi nebezpečné, pokud se nebudete řídit pokyny v příručce. Použijte následující opatření, aby zabránil nehodě nebo zranění:
Zámek spouště stříkací pistole bezpečně, když nejste malování.
Ujistěte se, stříkací pistole má lučík a bezpečnostní základ, na jeho tip.
Pokud trysce ucpala, nikdy jasné, že po stisknutí prstem na něj, zatímco barva se stříká. Udržujte prsty od špičky, když postřikovač je stroj v provozu.
Nikdy bod stříkací pistolí na někoho jiného nebo aby někdo na místě je na vás.
Vždy pak postřikovač stroj a odpojte jej od elektrické zásuvky před čištěním z pistole nebo postřikovač na filtry. Dokonce i tehdy, pokud máte k čištění tip, stisknutím spouště, aby propustila všechny zastavěný tlak v hadici.
Pracovat pouze ve studně-ventiloval oblast, nosit malíře masku, aby se zabránilo vdechování výparů, a nekouřit nebo obejít otevřeným ohněm. Pracujete-li venku, nenechávejte kbelík rozpouštědel sedět v horkém slunci, dal je v garáži nebo jiného stínu.
Nikdy nenechávejte děti nebo domácí zvířata touch airless barva postřikovače stroje.