Malowanie airless wymaga użycia airless opryskiwacza farby zastosowanie rozpylonej farby materiałów przy wysokich prędkościach. Malowanie airless oszczędza czas i redukuje czas pracy. W przeciwieństwie do opryskiwaczy HVLP, nie musisz używać sprężarki do malowania hydrodynamicznego. Airless pompy opryskiwacza farby w warunkach wysokiego ciśnienia i sił mgiełkę farby przez niewielki dyszy na pistolet. Misty strumień zapewnia równomierne pokrycie. Można używać do malowania hydrodynamicznego opryskiwacza każdego wnętrza powierzchni, a także bocznica zewnątrz. Malowanie airless zawsze powinny obejmować bezpiecznej eksploatacji rozpylacz farby, aby uniknąć obrażeń.

Trudność:
Umiarkowanie Łatwy
Instrukcje

1. Maska poza obszary, które, Aore będzie spray, za pomocą niebieskiej taśmy i papieru maskującego. W zależności od powierzchni Ciebie, Aore natrysku, ty Äôll potrzeba do maskowania podłóg, okien, obejmuje gniazda i wszystko, co udało się zdobyć w sposób pomalować natrysku. Nie umieszczaj taśmy na powierzchni do rozpylania, ale prawo się obok niej, w celu osiągnięcia linii prostej.
2
Wymieszać wszystkie farby razem do czystej, puste wiadro 5-galon. Farbę razem przez kilka minut.

3
Koło airless opryskiwacza farby na do 5 galonów wiadro z farbą. Grab górny uchwyt z opryskiwacza i pociągnij go do tyłu, aby podnieść rurki zanurzeniowej od ziemi. Dolna opryskiwacza i rura zanurzeniowa dół, w prawo do wiadra z farbą.

4
Pasek półmaska ​​maski na twarzy. Użyj który wykorzystuje dwie jednorazowe naboje i dwa filtry wstępne. Nosić okulary ochronne i rękawice robocze przed rozpoczęciem natrysku. Nie lakierniczych bez noszenia maski.

5
Włącz airless opryskiwacza na. Pozostaw zaczepiany do cyklu na minutę, aby wzrost ciśnienia.

6
Regulacja ciśnienia przekręcając pokrętło ciśnienia. Obróć pokrętło ciśnienia w prawo, aby zwiększyć ciśnienie i lewo, aby spadek ciśnienia. Trochę poeksperymentować, aby znaleźć najlepsze ustawienie dla powierzchni, w którym, Aore natrysku. Zbyt mało wyników ciśnienia w, Äúfingering, AU lub widoczne linie na powierzchni farby. Zbyt wiele wyników ciśnienia w ciężkich farb i ponad-spray.

7
Włóż odpowiedni rozmiar dyszy do pistoletu. Użyj 0.019 wskazówka dla farby lateksowej i 0.015 końcówki do farb na bazie oleju. Sprawdź, pistolet i upewnij się, dyszy pozostaje mocno w miejscu. Używając klucza do dokręcenia części w razie potrzeby.

8
Rozpocznij natrysku, przy zachowaniu rozsądnej odległości co najmniej 1 stopy od podłoża. Na powierzchniach pionowych takich jak ściany, farba w górę iw dół, za pomocą nakładania natrysku. Na powierzchniach poziomych, spray na bok farby. Utrzymuj stałą ruchu podczas natryskiwania i uniknąć zatrzymania w środku. Farba z jednej strony powierzchni do drugiej.

9
Usuń wiadra z farbą z rozpylacza, kiedy, Aore gotowy i umieścić rurkę zanurzeniową do 5 galonów wiadro z czystą wodą. Wody w cyklu zmywania przez linię sprayu na kilka minut do czystej wody wyłania się z pistoletu.

10
Włącz opryskiwacz off. Zmniejszanie ciśnienia i nacisnąć spust pistoletu, aby usunąć ciśnienie z węża natrysku. Umieść wąż natrysku po zwolnieniu nacisk.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej więcej informacji na temat airless opryskiwacza farby:
www.airlesspaintsprayer-pump.com