Ako používať airless farby postrekovačmi zariadenia?

Pre vaše väčšie obraz pracovných miest, odporúčame airless farby postrekovač, pretože to je najúčinnejším spôsobom. Airless farba postrekovač využíva elektrinu alebo benzínový motor bežať čerpadlo farba v spreji z vedra, na high-tlakové hadice, do striekacej pištole. a nakoniec, aby obraz povrchu. To by mohlo ušetriť veľa času a vaša práca sa veľmi hladké a rovné náter. Akonáhle sa dostanete talent to, airless postrekovač je jednoduché použitie. ale ak si prenajať stroj, uistite sa, že ste si prečítali návod na obsluhu prvé.

Návod na použitie Vám povie, ako sa sprej maľovať hadicou do striekacej pištole, a čistý stroj (zvyčajne vody alebo rozpúšťadlá s minerálnymi destiláty, v závislosti od farby budete používať). Na čistenie zariadenia, je postup obrátený: Spray zvyšky farieb, a prepláchnuť vodou alebo rozpúšťadlom.

Budete ale potrebovať sprej plošinu na deň alebo dva, ale v pláne stráviť minimálne ďalší deň vopred dôkladne masku všetko, čo nechcete maľovať. Páska noviny pre všetky podlahy. Rúško okná, krb, a dvere. Odstráňte všetok hardvér, alebo nábytok, alebo kryt je s krycou páskou. Maska vypínače a zásuvky. Maľovanie od postrekovače cestuje na najmenšie leteckých prúdov a usadia jemná hmla z prostriekať na takmer každom povrchu v miestnosti.

Otvorte okno v každej miestnosti a používať vyčerpávajúce ventilátor na to maľovať par von z miestnosti. A musíte nosiť maliara maska, klobúk, a staré oblečenie s dlhými rukávmi až k chrániť tvoj ruky & telo.

Airless farba postrekovače sú vybavené niekoľkými filtrami, aby farby častice a prach z upchatie tryske trysky, ale je to dobrý nápad pre filtrovanie maľovať sami cez farba filter pred sprej s farbou hadicou.

Efektívne Airless postrekovače použitie

Vždy majte striekacej pištoli rovnakej vzdialenosti od steny.
Použitie airless farba postrekovač účinne takesd niektoré zvyknúť, a tak vám odporúčame cvičiť na niektoré zvyšky preglejky Po prvé, alebo na nenápadné časti miestnosti. Prax je, aby bol povrch pokrytý s jednotnou rovnakej náter farby. Držte striekacie pištole konštantný 6 do 12 palca vzdialenosti od povrchu a udržiavať túto vzdialenosť s každým priechodu striekacej pištole. Majte striekaciu pištoľ presne paralelné k stene. Nepoužívajte ju pozametať späť a tam, alebo si skončíte s širokým oblúkom farby na stenu, farba bude sústredená v stredu oblúka a takmer transparent (veľmi tenký), na každom konci.

Maľovanie asi 3-noha horizontálny pás naraz, potom uvoľnite spúšť a rozbaľovacie maľovať ďalší pruh o rovnakej dĺžke, prosím, prekrývajúce prvý strip o 1 / 3 až 1 / 2, pretože to bude mať konečné povrchové veľmi rovné . Akonáhle ste na ktoré sa vzťahuje 3-noha-široký priestor od hornej časti steny až na dno, vráťte sa na začiatok a začať ďalšie 3-noha časti priľahlej k prvej, prekrývajúce sa okraje prvého maľované plochy viac palcov pri práci si cestu nadol stenu znova.

Preveriť maľované plochy, aby sa ubezpečil celý povrch je jednotný náteru. Príliš veľa farby pobeží alebo kvapkať nadol, príliš málo farby sa zobrazí na základe starých náterov. Ak zistíte, že tieto nedostatky, to znamená, že nie ste vedenia striekacej pištole jednotnú vzdialenosť od steny po celú dobu, alebo ste to naklápania. Hore naklonenie bude dodávať prebytok farby na dno maľované pásu. Smerom nadol Tilt zameria farby v hornej časti pásu.

Aby sa zabránilo nahromadeniu farby husto na konci každého pásu, uvoľnite spúšť na striekacie pištole zlomok jednej sekundy pred striekaciu pištoľ zastaví pohybujúce sa na konci svojho zdvihu. Na začiatku nového strip, štart pohybujúce sa dialo zlomok sekundy pred stlačením spúšte. Vždy majte zbraň pohybu, keď je postrek.

A tiež sa uistite, že ste správne thinned farby a upraviť tlak podľa návodu výrobcu. Ak je príliš veľa alebo príliš málo tenšie, príliš vysoké alebo príliš nízke tlak, sprej náteru nie je atomizovat správne.

Použitie Airless Maľovanie postrekovače Bezpečne
Airless farba postrekovače sú rýchle a efektívne, pretože vstupné tlaky až 3000 psi. Táto sila sa pohybuje farby pri 100 až 200 míľ za hodinu cez veľmi malú tryskou. To je veľmi silný výkon a môže byť veľmi nebezpečné, ak sa nebudete riadiť pokynmi v príručke. Použite nasledujúce opatrenia, aby zabránil nehode alebo zranenia:
Zámok spúšte striekacie pištole bezpečne, keď nie ste maľovanie.
Uistite sa, striekacie pištole má lucik a bezpečnostné základ, na jeho tip.
Ak tryske upchala, nikdy jasné, že po stlačení prstom na neho, kým farba sa strieka. Udržujte prsty od špičky, keď postrekovač je stroj v prevádzke.
Nikdy bod striekacou pištoľou na niekoho iného alebo aby niekto na mieste je na vás.
Vždy potom postrekovač stroj a odpojte ho od elektrickej zásuvky pred čistením z pištole alebo postrekovač na filtre. Dokonca aj vtedy, ak máte na čistenie tip, stlačením spúšte, aby prepustila všetkých zastavaný tlak v hadici.
Pracovať len vo studne-ventilovali oblasť, nosiť maliara masku, aby sa zabránilo vdychovaniu výparov, a nefajčiť alebo obísť otvoreným ohňom. Ak pracujete vonku, nenechávajte vedierko rozpúšťadiel sedieť v horúcom slnku, dal je v garáži alebo iného tieňa.
Nikdy nenechávajte deti alebo domáce zvieratá touch airless farba postrekovače stroje