Для великих робочих місць картина, ми рекомендуємо Окрасочное оборудование розпилювача фарби, так як він є найбільш ефективним способом. Окрасочное оборудование розпилювача фарби використовує електрику або Бензиновий двигун запустити насос для розпилення фарби з відра, щоб шланг високого тиску, Окрасочное оборудование розпилювача. і, нарешті, картина поверхні. Це може заощадити багато вашого часу, і зробити вашу роботу з дуже гладкі й рівні покриття. Як тільки ви купуєте вправність, Окрасочное оборудование розпилювача проста у використанні. але якщо ви орендуєте машину, переконайтеся, що ви читаєте інструкцію у першу чергу.

Інструкція розповість вам, як до нанесення фарби через шланг розпилювача і чистої машині (як правило, води чи розчинника уайт-спіриту, в залежності від фарби ви будете використовувати). Для очищення обладнання, процедура зворотна: Spray залишки фарби, і промийте їх водою або розчинником.

Вам потрібно тільки бризки установки на день або два, але планують витратити щонайменше ще один день заздалегідь ретельно маскують все, що ви не хочете писати. Стрічка газета для всіх поверхні підлоги. Drape вікна, камін і двері. Видалити все обладнання або меблі, або покрити її липкою стрічкою. Маска вимикачів і розеток. Фарба з розпилювача подорожує по крихітних повітряних потоків і розташовується тонкий туман лаку практично на будь-якій поверхні в приміщенні.

Відкрийте вікно в кожній кімнаті та використовувати виснажливої вентилятора звернути фарби парів з кімнати. І ви повинні носити маски художника, капелюх і старий одяг з довгими рукавами, щоб захистити руки і тіло.

Окрасочное оборудование Фарборозпилювачі оснащені кілька фільтрів для тримати частинки фарби і пилу від засмічення сопла розпиленні, але це гарна ідея для фільтрації фарби себе через фарбу фільтр перед розпиленням фарбу через шланг.

Ефективне використання Окрасочное оборудование розпилювача

Завжди Тримайте розпилювач на рівній відстані від стіни.
Використання Окрасочное оборудование розпилювача фарби ефективно takesd звикнути, тому ми рекомендуємо вам практикується на деяких відходів фанери по-перше, або на непомітною частині кімнати. Практика полягає в покритті поверхні з рівномірним покриттям рівних з фарбою. Тримайте розпилювач постійної 6 до 12 дюймів відстань від поверхні, і зберегти цю відстань кожному проході розпилювачем. Тримайте розпилювач точно паралельно стіні. Чи не змести його взад і вперед або ви в кінцевому підсумку з широкій дузі фарбою на стіні фарбою будуть зосереджені в середині дуги і майже прозорою (дуже тонкі) на кожному кінці.

Фарба близько 3 футів горизонтальні смуги на один раз, а потім відпустіть спусковий гачок і опуститися до іншої фарбою смуги однакової довжини, будь ласка, перекриття першого смуги на 1 / 3 до 1 / 2, оскільки він повинен буде ухвалити остаточне поверхні дуже рівних . Після того як ви охоплює три фути широку область у верхній частині стіни на дно, повернутися до початку і почати нову 3-ножна секція, прилеглих до першого, перекриваючи краю першого пофарбовані області на кілька дюймів як ви працюєте свій шлях вниз по стіні.

Вивчіть пофарбовані області, щоб переконатися, по всій поверхні рівномірно шар фарби. Занадто багато фарби буде працювати або потік вниз, занадто мало фарби покаже, засновані стару фарбу. Якщо ви помітили ці недоліки, це означає, що Ви порушуєте Окрасочное оборудование розпилювача однакову відстань від стіни у всі часи, або ви його перекиданні. Висхідний нахил буде поставляти надлишок фарби на дно забарвлені смуги. Нахилу вниз буде зосереджена фарби у верхній частині смуги.

Щоб запобігти нагромадженню фарби густо в кінці кожної смуги, відпустіть тригер розпилювачем частина 1 секунду перед розпилювачем зупиняється в кінці вашого удару. При початку нової смуги, починають рухатися пістолет частки секунди, перш ніж натиснути на спусковий гачок. Завжди тримати пістолет скресла, коли його розпилення.

А також переконайтеся, що ви правильно розбавляти фарби і коректуватися під тиском у відповідності з інструкціями виробника. Якщо є дуже багато або дуже мало тонше, занадто високі або надто низькі тиску, розпилювач фарби не розпорошувати правильно.

Використання Окрасочное оборудование розпилювача фарби Безпечне
Окрасочное оборудование Фарборозпилювачі швидкі й ефективні, оскільки вони поставляють тиском до 3000 бар. Ця сила переміщує фарби на 100 до 200 миль на годину через дуже маленька насадка. Це дуже сильна влада, може бути дуже небезпечним, якщо ви не будете дотримуватися інструкцій керівництва. Використовуйте такі запобіжні заходи для запобігання нещасних випадків і травм:
Lock спрей спусковий гачок пістолета благополучно, коли ви не живопис.
Переконайтеся в тому, розпилювач має тригер охорони й забезпечення безпеки навколо своєї бази відгук.
Якщо розпиленні засмічується, не ясно, натиснувши пальцем на нього в той час як в даний час фарба розпорошується. Зберігайте ваші пальці від вістря, коли машина обприскувач працює.
Ніколи не направляйте розпилювач на кого чи хто-небудь дозволить, щоб вона вказувала вона на вас.
Завжди відключайте розпилювач машину і відключіть її від джерела електричного перед чистити рушницю або фільтрів в розпилювач. Навіть тоді, якщо у вас є до чистої відгук пусковий механізм, щоб виявити і усунути забудованих тиск в шлангу.
Працювати тільки в добре провітрюваних приміщеннях, носити маски художника, щоб уникнути вдихання парів, і не паліть і не обійти відкритого вогню. Якщо ви працюєте на вулицю, не залишайте відро розчинників сидіти в жаркому сонце, і вклади їх в гараж чи іншої тінисті місця.
Ніколи не дозволяйте дітям або домашнім тваринам доторкатися до машини Окрасочное оборудование розпилювача фарби